Mooi goed doel: jarige job, zodat alle kids een leuke verjaardag hebben

Zodra je zwanger bent denk je na over goede doelen die te te maken hebben met kids. Je beseft je maar al te goed dat niet alle kinderen het zo goed hebben als je zou willen. In andere landen, maar ook in Nederland. Een mooi goed doel in Nederland is Jarige Job. Deze organisatie geeft arme kinderen uit voedselbankgezinnen in Nederland een verjaardagsfeestje. Gewoon met kado’s, slingers en traktaties. Mooi initiatief toch?

Goed doel: de feestslinger van Jarige Job in de supermarkten

Ook rond de feestdagen helpt Stichting Jarige Job gezinnen die het moeilijk hebben. Hebben jouw kinderen iets gekregen waar ze helemaal niet mee spelen? Dan kun je dat in januari meegeven aan de pakketbezorger of inleveren bij een PostNL-punt, met dit gratis verzendlabel van PostNL. Stichting Jarige Job zorg er dan voor dat al deze cadeautjes terecht komen bij kinderen die hun verjaardag niet kunnen vieren omdat zij het thuis minder breed hebben.

Kerst tips

We hebben zo veel zin in kerst! Je vindt hier super veel leuke tips voor kerst. Leuke ideeën voor in huis, heel veel knutseltips, lekkere recepten, fijne boeken, films en muziek voor kerst en natuurlijk tips voor de kerstvakantie.

  • Leuk met kids
  • Leuk met kids
  • Leuk met kids
  • Leuk met kids
  • Leuk met kids