
We hebben kortgeleden een peuterbed aangeschaft en dat is té leuk om niet te delen! Het peuterbed lijkt vintage, met grove sluitingen er op, ideaal voor een stoere kinderkamer.
Het bed heet Kiske van Happy Baby en is te koop bij Babypark. Zoonlief vindt het zeer cool dat het bed dicht kan en bovendien voorkomt het dat hij er uitvalt. We wilden onder het bed twee poefen kunnen plaatsen die we al hadden, dus we monteerden het bed wat hoger, maar daarvan werd het alleen maar stoerder. De poefen die je kunt uitklappen tot 1-persoons logeerbed kochten we jaren geleden bij Bo Concept en die zijn nog steeds te koop.
Heb je de nieuwe Leuke Update al gezien? Hij staat weer bomvol nieuwtjes, musthaves en ideeën voor kids. Maar dit keer ook heel veel tips voor de lente!
Hoe houd je de koelkast een beetje netjes en schoon? Met deze tips voor koelkast organizing helpt het hele gezin mee met opruimen en opgeruimd houden.
Als je je inschrijft voor de nieuwsbrief, dan ontvang je regelmatig leuke nieuwe tips.


