Share this emailCopy the public link or share it on your favorite channel.
Leuk met kids blog

meivakantie tips

Natuurlijk hebben we een meivakantie bucketlist vol leuke activiteiten voor kinderen. Met heel veel tips voor mooi weer, maar ook voor slecht weer.
Strandtent Walhalla in Harderwijk aan het strand op strandeiland. Wat een leuke plek! Strandtent Walhalla in Harderwijk ligt aan het strand op strandeiland. Met terras aan het strand en een trampoline, houten speeltuin en fitness. Leuk met kinderen en tieners. Aan de noordkant van het strandeiland ligt een flink houten speeltoestel.

leuke uitjes

Move Lab heeft toffe nieuwe workshops, zoals LEGO robotics en drone vliegen. Maar de droom van onze jongen was racen in een professionele simulator, in de Porsche Arcade. Daarnaast heeft Move Lab ook een vaste interactieve tentoonstelling. Denk aan digi rijles, zo hard mogelijk fietsen en je eigen auto tekening omzetten in 3D. Aanrader!
In hetzelfde gebouw zit Wils Bakery Café, van de bekende kok Joris Bijdendijk. Met een Bib Gourmand van Michelin, voor top restaurants met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Hier lunchten we heerlijk. Bekijk ook onze andere restaurant tips.
Tussendoor lunchten we fantastisch bij Wils Bakery Café, van de bekende Amsterdamse kok Joris Bijdendijk.
Hoe krijg je oudere kids en tieners de deur uit? Met deze buitenactiviteiten zorg je dat ze lekker naar buiten gaan. Er zijn allerlei sportieve activiteiten bij, maar ook heel veel andere dingen.
Heel veel buitenactiviteiten voor oudere kinderen en tieners. Met deze buitenactiviteiten zorg je dat oudere kinderen en tieners lekker naar buiten gaan. Er zijn sportieve activiteiten, maar ook heel veel andere activiteiten. Zo krijg je die kids en tieners weer de deur uit.

leuk voor thuis

Ons meisje wilde zelfgemaakte donuts trakteren, of beter gezegd zelf versierd. Daarvoor deed ze alles zelf, we bedachten alleen samen het recept. Zo maak je deze donuts, ook leuk in de meivakantie.
Donut traktatie: makkelijk recept. Een donut traktatie, wilde ons meisje dit jaar. Ze wilde op zelfgemaakte donuts trakteren, of beter gezegd zelf versierd. Daarvoor deed alles zelf, we bedachten alleen samen het recept. Oh ja en ik mocht foto's en video's maken.
De lente biedt volop inspiratie om te knutselen. Vlinders, vogels, lieveheersbeestjes en bloemen zijn leuk om na te maken. Hier vind je ideeën om te lente knutselen.

Koningsdag

Koningsdag komt er ook aan. Kids kunnen leuke dingen doen of verkopen op de vrijmarkt of juist dingen kopen op de vrijmarkt. Of thuis wat leuks knutselen of een recept maken.

op vakantie

Sindskort heb ik ook een Instagram account over kamperen. Met campings, kampeerspul, kampeer hacks en onze vouwwagen.

Ook op mijn blog vind je veel over kamperen. Allerlei leuke campings, handige kampeer organisers en makkelijke camping recepten.
Binnenkijken in onze vouwwagen, plus ideeën decoratie en inrichten. Kom je binnenkijken in onze vouwwagen? We delen ideeën voor de decoratie en het inrichten van een vouwwagen. Want ook een vouwwagen kun je pimpen. Ook vertellen we waarom we een vouwwagen kiezen. Plus waarom we deze Jametic Outdoor vouwwagen kiezen.
Zoals deze plek om te onthouden: kasteel camping la Bien Assise in Noord Frankrijk. Met ruime kampeerplekken in de kasteeltuin, een zwembad met glijbaan, speeltuin voor kinderen en sportfaciliteiten voor tieners. Vergeet niet een uitstapje naar de mooie Opaalkust te maken.
Liever een vakantiehuisje of hotel? In de voorjaarsvakantie gingen we naar dit vakantiepark in de Achterhoek. Sportveld en zwembad voor de kids, huisje met uitzicht en sauna voor ons, samen uitjes in Deventer en Zutphen.
Landal de Vlinderhoeve in Achterhoek: sporten, spelen en wandelen. Landal de Vlinderhoeve is een fijn vakantiepark om met je kinderen en tieners tot rust te komen. Er is een zwembad, sportveld en een speeltuin. Je kijkt uit over het coulisselandschap van de Achterhoek. Waar je natuurlijk ook heerlijk kunt wandelen en fietsen. Bovendien zijn Deventer, Zutphen en Lochem vlakbij. Er zijn gelijkvloerse bungalows voor 2, 4, 6 en 8 personen. Wij boekten een luxe 6-persoonsbungalow 6L met sauna en tuin rondom met ligstoelen.

volg Leuk met kids op social

pinterest instagram facebook youtube 
Heb je deze nieuwsbrief doorgestuurd gekregen? Schrijf je dan hier in.
Een afbeelding van...